نمایندگی فروش شیلنگ خرطومی کشاورزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز کار شیلنگ خرطومی کشاورزیخرید شیلنگ خرطومی کشاورزی عمده

در کشاورزی برای انتقال آب از چاه یا استخر برای بخش های مختلف زمین از شیلنگ های مخصوصی تحت عنوان شیلنگ خرطومی کشاورزی استفاده می شود که به دلیل شکل ظاهری خاص آن به شیلنگ خرطومی معروف می باشد و دارای مزایای بسیار زیادی است.

نمایندگی فروش این شیلنگ اقدام به ارائه بهترین این محصول با مناسب ترین قیمت ممکن نموده است و خریداران عمده، کشاورزان و صادر کنندگان می توانند این شیلنگ را با قیمت ارزان از نمایندگی آن درخواست کنند تا برای آنها ارسال گردد.

نمایندگی فروش شیلنگ خرطومی کشاورزی

طرز کار شیلنگ خرطومی کشاورزی

طرز کار شیلنگ خرطومی کشاورزی از بهترین شیلنگ های مورد استفاده جهت انتقال آب در کشاورزی شیلنگ خرطومی است که در قطرهای مختلف تولید می شود و حالت مارپیچ بر روی آن ایجاد شده است؛ این لوله ها از جنس pvc هستند و در رنگ های مشکی، طوسی و آبی تولید می گردند.

طرز کار این با شیلنگ ها بسیار ساده است و آنها را از یک طرف به پمپ آب وصل می کنند و از طرف دیگر می ‌توانند به صورت آزاد باشند و یا به لوله های باریک شبکه مویرگی آبیاری قطره‌ای متصل شوند؛ همچنین در کار با این شیلنگ های خرطومی محل اتصال آنها به خروجی آب پمپ باید به وسیله بست محکم شود تا شیلنگ نتواند از پمپ جدا گردد.

از خصوصیات این نوع شیلنگ ها داشتن حالت فنری است و به دلیل داشتن این خاصیت از انعطاف پذیری فوق العاده زیادی برخوردارند و می توان آنها را به راحتی در پیچ و خم های زیاد استفاده کرد این شیلنگ ها ضخامت متوسطی دارند و وزن ثباتی داشته و به همین دلیل استفاده از آنها بسیار راحت می باشد و همچنین مقاومت قابل توجهی در برابر نور خورشید دارند و به راحتی قابل جابجا شدن می باشند.

از این شیلنگ ها می توان برای زهکشی نیز استفاده کرد و همچنین می ‌توان از کفکش آب را به بخش‌های مختلف زمین انتقال داد

خرید شیلنگ خرطومی کشاورزی عمده

خرید شیلنگ خرطومی کشاورزی عمده برای خرید شیلنگ خرطومی به صورت عمده بهترین روش ارتباط با کارخانه یا نمایندگی فروش آن می باشد سفارش از نمایندگی به دلیل گستردگی آن در سطح کشور راحت تر است و هزینه حمل و نقل نیز کمتر خواهد بود همچنین قیمت نمایندگی با کارخانه تولیدی یکی است و به همین دلیل خرید از نمایندگی می تواند در واقع خرید از کارخانه باشد که در هزینه های حمل و نقل نیز به دلیل نزدیکی محل نمایندگی صرفه جویی می شود.

خرید شیلنگ عمده خرطومی از طریق همین وب سایت که برای نمایندگی این محصول است انجام می شود و به این ترتیب حتی نیاز به مراجعه حضوری و رفتن به نمایندگی نبوده بلکه می توان از این روش ساده برای اعلام و ثبت سفارش استفاده کرد.

خانم طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید