شیلنگ صنعتی
خانه | شیلنگ فنری | قیمت انواع شیلنگ فنری

قیمت انواع شیلنگ فنری

آیا می دانید که بیشترین موارد استفاده از شیلنگ های فنری در چه مواردی می باشد؟ آیا شیلنگ های فنری را معمولا در بازار با قیمت های مناسبی به فروش می رسانند؟
شیلنگ های فنری را معمولا طوری طراحی می نمایند که بتوان از آنها استفاده های بسیار زیادی را انجام داده، زیرا شیلنگ های فنری بسیار گسترده می باشند.
شیلنگ های صنعتی را معمولا در اندازه و رنگ های بسیار مختلفی تولید نموده، تا سلیقه های مختلف بتوانند به راحتی از آنها استفاده نمایند.

شیلنگ فنری

کاربرد شیلنگ فنری

شیلنگ های فنریرا معمولا برای انتقال باد با فشار بالا مورد استفاده قرار می دهند، که همین مسئله باعث می شود تا شرکت های تولید کننده تمام تلاش خود را انجام داده، تا این شیلنگ ها را بسیار مستحکم تولید نمایند.
شیلنگ های فنری را معمولا برای باد کردن وسایل نقلیه توسط موتور باد مورد استفاده قرار می دهند، به همین خاطر باید طول این شیلنگ ها بسیار مختلف باشد، تا در هر مکانی بتوان از آنها استفاده نمود.
از شیلنگ های فنری در کامیون های بسیار بزرگ برای تنظیم باد لاستیک ها و یا تمیز کاری فیلتر هوا نیز استفاده می نمایند.
شیلنگ های فنری را معمولا از لاستیک های نرم تولید نموده، تا به راحتی بتوان آنها را جمع نموده .و در موقع نیاز آنها را باز نموده و از آنها استفاده نمود.
شرکت های تولید کننده انواع شیلنگ معمولا شیلنگ های فنری را با قیمت های بسیار مناسبی تولید کرده و به همین خاطر این شیلنگ ها در بازار دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش :خانم طلوعی
راه های ارتباطی
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید شیلنگ فنری هوا

هر مرکز خرید شیلنگ فنری هوا می تواند در رابطه با قیمت با مشتریان خود …

پاسخی بگذارید

شیلنگ صنعتی