فروشنده شیلنگ خرطومی پمپ بتن چند لایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی ساختار شیلنگ خرطومی پمپ بتنخرید مستقیم شیلنگ خرطومی پمپ بتن

شیلنگ خرطومی پمپ بتن، بسیاری از فعالیت‌ها را سهولت بخشیده و راه را برای استفاده در بخش‌های مختلف کار از جمله بتن ریزی هموار کرده است و از این شیلنگ در کارخانجات و صنایع مختلف بخصوص صنعت کشاوری و ساختمان‌سازی بسیار استفاده شده که با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان این شیلنگ کاربردی، فعالیت تولیدکنندگان این محصول روندی صعودی به خود گرفته و در انواع و اقسام گوناگون تولید و به فروش می‌رسد.

فروشنده شیلنگ خرطومی پمپ بتن چند لایه

بررسی ساختار شیلنگ خرطومی پمپ بتن

بررسی ساختار شیلنگ خرطومی پمپ بتن امروزه، انواع شیلنگ خرطومی پمپ بتن در مراکز مختلف به فروش می‌رسد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارا می‌باشند و در جهت امور خاصی از آن استفاده می‌شود؛ و به طور معمول در چند نوع شیلنگ خرطومی زمینی، دکلی، سیمی و نخی در بازار موجود می‌باشد، که توضیح درباره هر یک در این مطلب نمی‌گنجد؛ امّا در مورد ساختار کلّی و مشابه تمام انواع شیلنگ‌ها تلاش می‌کنیم تا اطلاعاتی را به شما انتقال بدهیم.

جنس: استیل ضد زنگ از برترین جنس‌های شیلنگ‌های خرطومی می‌باشد، که مقاومت بسیار بالایی در برخورد با مواد مختلف دارند و چندین سال بدون آسیب و خوردگی، می‌توان استفاده کرد. در این شیلنگ‌ها، تولیدکنندگان از استیل ۳۴۰L و ۳۱۶L بیشتر استفاده می‌شود؛ همچنین قسمت اتصالات این شیلنگ، از ترکیب استیل ضد زنگ ۳۰۳ به همراه برنج Ms58 و فولاد کربندار st37 ساخته می‌شود، که بتواند در برابر شرایط محیطی و مواد گوناگون مستحکم باشد.

دما: یکی از مهّم‌ترین ویژگی‌های یک شیلنگ خرطومی مرغوب و با کیفیت، میزان تحمل سردی و گرمی مواد مختلف و تطابق آن با شرایط محیطی بیرون می‌باشد، که در اغلب موارد متقاضیان نیازمند شیلنگی هستند که در درماهای بسیار بالا بتواند ساختار خود را حفظ کرده و بدون آسیب‌رسانی به مواد و روند کار، عملکرد خود را به خوبی نشان دهد. دمای این شیلنگ‌ها با یکدیگر متفاوت است؛ امّا بصورت میانگین بیشتر شیلنگ‌های خرطومی دمای بین منفی پنجاه تا مثبت صد درجه سانتی گراد را طاقت می‌آورند و به ندرت ممکن است نیازی به خارج از این محدوده دمایی باشد.

اندازه و شکل ظاهری: طول و قطر این شیلنگ‌ها در چندین اندازه استاندارد و تعیین شده می‌باشد که هر ارگان با توجه به هدف و کاربرد مورد نظر خود، می‌تواند اندازه دلخواه خود را سفارش دهد؛ همچنین از لحاظ ظاهری، درون این شیلنگ‌ها کاملاً صاف و روان برای عبور مواد می‌باشد؛ امّا شکل بیرونی این شیلنگ‌ها اندکی متفاوت است و به صورت دندانه ای و عاج دار در جهت محافظت بهتر از بدنه در برابر آسیب‌های گوناگون می‌باشد.

خرید مستقیم شیلنگ خرطومی پمپ بتن

خرید مستقیم شیلنگ خرطومی پمپ بتن این شرکت با تولید انواع شیلنگ، توانسته است فروش شیلنگ خرطومی خود را با حذف هرگونه واسطه و به صورت مستقیم به دست مصرف کنندگان در هر صنعت و حرفه برساند و عزیزان می‌توانند جهت خرید شیلنگ پمپ بتن با بهترین کیفیت و در انواع مدل‌ها و اندازه‌ها، از طریق سایت و شماره‌های قرار گرفته در سایت اقدام کنندو متخصصین ما، آماده ارتباط و مشاوره دادن در خرید شیلنگ مناسب فعالیت شما هستند.

خانم طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.