شرکت فروش شیلنگ خرطومی آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل های متنوع شیلنگ خرطومی آبقیمت شیلنگ خرطومی آب کشاورزی

شیلنگ خرطومی آب نوعی از شیلنگ است که در تعریف ساده اینطور بیان می‌شود این شیلنگ دارای داخلی صاف و مسطح است و قسمت خارجی این نو شیلنگها شیار، شیار و قابل انعطاف است.

این نوع شیلنگ ها معمولا برای آبیاری مزارع کشاورزی و انتقال آب در زمین‌های بزرگ بیشتر استفاده می‌شود. جنس این نوع شیلنگها از پی وی سی و ای بی اس می‌باشد.

شرکت فروش شیلنگ خرطومی آب

مدل های متنوع شیلنگ خرطومی آب

مدل های متنوع شیلنگ خرطومی آب قیمت شیلنگ خرطومی با توجه به نوع شیلنگ و مورد استفاده آن متفاوت است. اما بدلیل استفاده از مواد پی وی سی این نوع شیلنگ ها هم سبک و هم از لحاظ قیمتی مرقون به صرفه است.

کارخانه های تولید شیلنگ با توجه به نوع کاربرد نسبت به تولید انواع شیلنگ مانند شیلنگهای کامپوزیتی، شیلنگ های خرطومی و شیلنگهای لاستیکی برای استفاده داخلی و حتی صادرات می‌کنند.

شیلنگ خرطومی باید با توجه به نوع کاربرد آن انتخاب شود. از شیلنگ خرطومی علاوه بر انتقال آب برای انتقال مواد پودری و گازی نیز استفاده می‌شود.

شیلنگهای ۲ اینچی یکی از متداولترین انواع شیلنگ در بین شیلنگ های خرطومی است.

شیلنگ خرطومی که برای استخراج آب از چاه و رساندن آن به پای محصولات کشاورزی استفاده می‌شود. شیلنگ پمپ آب نیز گفته می‌شود. باید دقت داشت این محصولات را از مراکز و مجموعه های معتبر تولیدی و توزیع کنندگان معتبر خریداری نماییم. زیرا در این بین مجموعه ها و تولید کنندگانی هستند که برای سو استفاده از نیاز مشتری و سود کاذب بیشتر اقدام به تهیه و تولید این محصولات با مواد ثانویه می‌کنند.

از این نوع شیلنگ ها علاوه بر استفاده کشاورزی استفاده صنعتی نیز می‌شود.در کارخانجات صنعتی برای انتفال مواد مایع و روغنی نیز از این محصول استفاده قابل توجهی میشود.

یکی دیگر از محصولات شیلنگهای خرطومی شیلنگهای آبنما است. این نوع ع شیلنگها بدلیل شفاف بودن شان می‌توان گذر و تخلیه انواع مواد رزین و پودری را در تمام مراحل ملاحظه و مورد بررسی قرار داد.

شما میتوانید از طریق سایت‌های معتبر به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش خود را به صورت مستقیم به تولید کنندگان این محصول بدهید.

قیمت شیلنگ خرطومی آب کشاورزی

قیمت شیلنگ خرطومی آب کشاورزی شیلنگ خرطومی کشاورزی در سایز قطر یک الی هشت اینچ به صورت استاندار موجود میباشد. و برای سفارش شیلنگ با قطر بیشتر باید به صورت خاص و سفارشی اقدام کرد.

قیمت شیلنگ خرطومی با توجه به نوع کار و میزان و مقدار استفاده آن در نظر گرفته می‌شود. اما مجموعه های معتبر با استفاده از مواد پی وی سی درجه یک این محصولات را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا به دست شما عزیزان می‌رسانند.

شما میتوانید سفارشات خود را نسبت به شیلنگهای خرطومی، لاستیکی و کامپوزیت از طریق سایت‌های معتبر به صورت آنلاین و با حذف واسطه و قیمتی کاملا مرقون به صرفه به مجموعه های معتبر تولیدی بدهید.

خانم طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید