تولید کننده شیلنگ خرطومی انتقال آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

توضیحاتی در مورد شیلنگ خرطومیشیلنگ خرطومی انتقال آب چه ویژگی هایی داردبهترین جنس برای تولید شیلنگ خرطومی انتقال آبحجم تولید شیلنگ خرطومی در کشور

شیلنگ خرطومی انتقال آب یکی از مهم ترین شیلنگ های مورد استفاده در بخش کشاورزی است که از آن برای انتقال آب از چاه و سایر منابع آب زیرزمینی استفاده می شود. تولید کننده شیلنگ خرطومی انتقال آب در ایران این محصول را در نمونه ها و ابعاد مختلف طراحی می کند و در تولید این محصولات از مواد اولیه متفاوت استفاده می شود.

تولید کننده شیلنگ خرطومی انتقال آب

توضیحاتی در مورد شیلنگ خرطومی

توضیحاتی در مورد شیلنگ خرطومیشیلنگ خرطومی یک محصول طراحی شده به منظور جذب حرکت های موجود در خطوط لوله های تحت فشار می باشد. این محصول در مقایسه با دیگر اتصالات از انعطاف پذیری بیشتری برخور دار است و انعطاف پذیری بالای این محصولات باعث شده است که استفاده از آن در صنایع مختلف مانند صنایع نفت و گاز، صنعت فولاد، صنایع پتروشیمی، صنایع کشاورزی مورد توجه قرار گیرد.

مزایای استفاده از شیلنگ های خرطومی در سایر صنایع نام برده شده شامل موارد زیر است:

  • شیلنگ های خرطومی قابلیت استفاده در دما های مختلف را دارند.
  • شیلنگ های خرطومی در طیف گسترده ای از انواع سیال های اسیدی و غیر اسیدی مقاومت دارند.
  • شیلنگ های خرطومی به نوعی طراحی می شوند که امکان جذب حرکت خطوط لوله ها را بر عهده می‌ گیرند.
  • قابلیت تحمل دما های بیرونی و شرایط نامناسب محیطی جزو دیگر مزیت های این محصولات می باشد.
  • شیلنگ های خرطومی از مواد اولیه طراحی می‌ شوند که در مقابل شعله مستقیم مقاومت بالایی از خود به جای می گذارند.
  • استفاده آسان و تسریع بالا در تعویض اتصالات آن نیز از دیگر مزیت های این محصولات می باشد.

شیلنگ خرطومی انتقال آب چه ویژگی هایی دارد

شیلنگ خرطومی انتقال آب چه ویژگی هایی داردشیلنگ های خرطومی یکی از ابزار آلات مورد استفاده در صنعت کشاورزی برای انتقال آب هستند. این محصولات دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشند که می تواند در صنعت کشاورزی بیشترین کارایی را از خود به نمایش بگذارند.

در طراحی شیلنگ های خرطومی از ایده های استفاده می شود که سطح داخلی این محصولات صاف بوده و از آن ها برای انتقال آب بدون استحکام و مقاومت استفاده می شود. سطح خارجی شیلنگ های خرطومی به دلیل آسیب پذیر نبودن در زمین های کشاورزی به صورت بر آمده طراحی می شود.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی‌ های شیلنگ خرطومی که آن را برای استفاده در صنعت کشاورزی مناسب ساخته است، انعطاف پذیری قابل توجه این محصولات است که موجب جابجایی آسان آن ها در زمین های زراعی می شود.

مقاومت بالای شیلنگ های خرطومی در برابر اشعه خورشید از دیگر ویژگی های این محصول بوده است. در راستای این که شلنگ های خرطومی مورد استفاده در صنعت کشاورزی باید به صورت مستقیم در زیر تابش نور خورشید قرار داشته باشند، مقاومت بالای آن ها در این مورد می‌تواند نسبت به افزایش طول عمر آن ها مناسب باشند.

بهترین جنس برای تولید شیلنگ خرطومی انتقال آب

بهترین جنس برای تولید شیلنگ خرطومی انتقال آببهترین جنس برای تولید شیلنگ خرطومی انتقال آب مواد پی وی سی هستند. مواد پی وی سی می توانند در طراحی و تولید انواع شیلنگ خرطومی صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند.

پی وی سی در واقع مواد اولیه  ای هستند که می‌ توانند با کیفیت بالا در تولید این محصولات بیشترین کاربرد را داشته باشند و  در راستای استفاده از مواد اولیه پی وی سی مختلف در طراحی و تولید شیلنگ های خرطومی کیفیت های این محصولات با یکدیگر متفاوت است.

در واقع می توان گفت هر چه کیفیت مواد پی وی سی مورد استفاده در طراحی و تولید این محصولات مرغوب تر باشد، کیفیت محصول نهایی بیشتر خواهد بود.

در صورتی که از مواد pvc مستحکم در تولید انواع شیلنگ خرطومی انتقال آب استفاده شود، استحکام لازم در این محصولات ایجاد می‌ شود.

ویژگی شیلنگ خرطومی در بازار بسته به مواد اولیه ای که در تولید آن ها دیده می شود، تعریف می گردد.

همان طور که اشاره کردیم بهترین جنس شیلنگ خرطومی می‌ تواند مواد پی وی سی باشد. شیلنگ و لوله های خرطومی انتقال آب می‌ تواند در صنعت کشاورزی مورد استفاده واقع شوند که بهترین جنس در تولید این محصولات همان مواد pvc هستند که می توانند به عنوان لوله مکش پمپ های آب در این صنعت مورد استفاده قرار بگیرند.

شیلنگ های خرطومی که به کمک مواد پی وی سی طراحی می شوند به صورت یکدست و صاف هستند و در اثر وارد شدن ضربه و یا تغییرات حرارتی مقاومت های بالایی به جا می گذارند. استحکام این محصولات در مقابل انواع ضربه و مقاومت آن ها در برابر خوردگی عوامل مختلف جوی بسیار زیاد است.

حجم تولید شیلنگ خرطومی در کشور

حجم تولید شیلنگ خرطومی در کشورهمان طور که در زمینه معرفی شیلنگ خرطومی در مورد کاربرد ها و ویژگی های این محصول اطلاعاتی ارائه داده ایم. به این موضوع  نیز اشاره کردیم که شیلنگ های خرطومی می‌ توانند در صنعت کشاورزی بیشترین کار آیی را از خود به نمایش بگذارند.

در راستای استفاده از انواع شیلنگ خرطومی در کشور در زمینه آبیاری های کشاورزی تولید این محصولات در حجم های زیادی دیده می شود.

برند های زیادی در زمینه تولید انواع لوله های خرطومی مخصوص آبیاری در حال فعالیت هستند که در تولید این محصولات همان طور که اشاره شد از مواد اولیه پی وی سی استفاده می‌ کنند.

در راستای  مزیت های استفاده از شیلنگ های خرطومی در صنعت کشاورزی می توان به صرفه جویی در هزینه های اضافی اشاره کرد.

در مبحث قبلی اشاره کردیم بهترین جنس شیلنگ خرطومی در راستای استفاده از مواد اولیه پی وی سی منجر می شود و ناگفته نماند که در تولید انواع لوله و شیلنگ خرطومی مخصوص انتقالات از پلیمر های مانند پلی اتیلن و لوله های چدنی و گالوانیزه نیز استفاده می شود که در بین تمامی آن ها مواد و لوله های پی وی سی بهترین گزینه هستند.

مواد پی وی سی با ویژگی ها و شاخص های منحصر به فردی که دارند از قیمت فروش مناسبی  نیز برخوردار هستند و به طور کلی می‌ توان گفت قیمت شیلنگ و لوله های خرطومی پی وی سی در مقایسه با دیگر نمونه‌ ها مناسب و مقرون به صرفه تر است.

شیلنگ های خرطومی انتقال آب در سایز و ابعاد مختلفی طراحی می شوند. ابعاد و سایز این کالا ها معمولا به صورت اینچ بر آورد می شود. به عنوان مثال در بازار لوله های خرطومی با ابعاد 2 اینج و 3 اینج به مشتریان معرفی می گردد. انتخاب هر یک از این ابعاد می تواند بسته به میزان آب جاه یا آب زیرزمینی در نظر گرفته شود.

خانم طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید